Ania – opis

Hej mam na imię Ania 🙂

Ze zwierzętami pracuję od ponad 8 lat. Dziś jestem kwalifikowanym psim behawiorystą (Dyplom Animal Behaviourist na uczelni COAPE) oraz mgr Zdrowia Publicznego (Uniwersytet Medyczny w Gdańsku). Od najmłodszych lat fascynowałam się zwierzętami oraz tematem terapii z ich udziałem. Podążając za pasją napisałam pracę licencjacką pod tytułem “Pozytywny wpływ zwierząt na zdrowie człowieka”. W trakcie studiów podjęłam również pracę w tym kierunku. Przez sześć lat byłam związana z terapią wspomaganą udziałem konia dla niepełnosprawnych dzieci i nastolatków – na ten temat napisałam również pracę magisterską.

Następnie rozpoczęłam edukację i praktykę w kierunku szkolenia psów oraz psiego behawioryzmu. Doświadczenie zawodowe w szkoleniu psów zdobywałam prowadząc szkołę szczeniąt oraz szkołę młodych psów pod okiem trenera z ponad 40 letnim stażem. Jako psi behawiorysta samodzielnie przeprowadziłam ponad 1000 konsultacji. Rekomendacje znajdziesz TUTAJ. Nabyłam również wiedzę i umiejętności w zakresie treningu. Prowadziłam również dogoterapię dla dzieci.

Jestem szczęśliwą posiadaczką Neli, która każdego dnia jest moją pilną uczennicą, towarzyszką i przyjaciółką.

Moim celem zawodowym jest wspieranie właścicieli w wychowaniu czworonogów. Codziennie zdobywam wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, aby móc służyć Wam swoimi umiejętnościami i wiedzą.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania