Behawiorysta Pruszcz Gdański – szkolenie psów

Jesteś posiadaczem czworonoga, chcesz od najmłodszych lat zapewnić mu dobry trening i szkolenie? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Jestem behawiorystą psów i pomagam zarówno przy wychowaniu psiaka jak również wtedy kiedy pojawiły się już jakieś problemy behawioralne. Otrzymuję wiele pozytywnych opinii od osób, które ze mną współpracowały. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć zapewniam psiakom komfort i pełne zrozumienie. Moje usługi dostępne są na terenie Trójmiasta, oferuję również usługi szkolenia psów w Pruszczu Gdańskim. Korzystam tylko z metod opartych na naturalnych instynktach i predyspozycjach psów, stawiając na pierwszym miejscu dobry kontakt ze zwierzęciem.

Wszystkie zwierzęta, ale zwłaszcza psy są moją ogromną pasją – sama jestem posiadaczką suczki rasy owczarek australijski, z którą łączy mnie wspaniała przyjaźń.

Moje doświadczenie i ukończone kursy

Ze zwierzętami pracuję od ponad 7 lat. Prowadziłam również szkołę szczeniąt i młodych psów. Na chwilę obecną z usług behawiorystycznych w mojej firmie skorzystały już setki zadowolonych klientów.

W listopadzie 2020 ukończyłam „Kurs DYPLOMOWY I rok Behawiorysta Zwierząt” na uczelni „Coape”. Jest to akredytowany oddział „Centre of Applied Pet Ethology” – mający swoją siedzibę na Wyspach Brytyjskich. Firma działa od 1993 roku i oferuje kursy szkoleniowe dla behawiorystów, trenerów, lekarzy weterynarii i profesjonalnych opiekunów zwierząt. Polski oddział powstał w 2008 roku. Przedsiębiorstwo stara się przekazywać najnowsze, rzetelne i oparte na badaniach naukowych informacje.

Jak pracuję?

Jestem behawiorystą, który ciągle pogłębia swoją wiedzę. Duży nacisk kładę na zbudowanie relacji z psem opartej na zaufaniu. W trakcie zajęć dostosowuje się do możliwości danego czworonoga. Każdy wymaga innego tempa pracy. W oferowanych metodach szkoleniowych nie odwołuję się do agresji – metody awersyjne niosą za sobą wiele skutków ubocznych. Staram się pokazywać psu akceptowalne przez opiekunów zachowanie i oswajać go z różnymi sytuacjami. Tak więc podczas naszych zajęć proponuję pozytywną i zabawową atmosferę. Wspaniale się bawimy, ucząc przy okazji nowych rzeczy.

Szkolenie psów w Pruszczu Gdańskim

Jeśli więc szukasz behawiorysty w Pruszczu Gdańskim lub okolicy, warto skorzystać z mojej oferty. Proponuję możliwy dojazd do klienta na terenie Trójmiasta. Znajduje się tu dużo pięknych terenów zielonych, gdzie także możemy się spotkać, jeśli zdecydujesz się na przyjazd do mnie np. z dalszej okolicy. Dzięki temu Twój psi przyjaciel będzie mógł efektywnie uczyć się na świeżym powietrzu.

Moje usługi są dostępne także w wersji online. Możesz skorzystać z porad i konsultacji, jeśli np. pilnie potrzebujesz pomocy i chcesz zaczerpnąć opinii eksperta lub gdy mieszkasz zbyt daleko, aby stawić się osobiście. Postaram się skrupulatnie wytłumaczyć Ci dane zagadnienie i rozwiązać każdy problem, z którym się aktualnie borykasz.

Dla jakich psów dedykowane są moje usługi?

Możesz przyprowadzić do mnie psa w każdym wieku, zarówno szczeniaczka, jak i zwierzę dorosłe. Psy rasowe biorące udział w wystawach, jak i każdego kundelka.

Taka pozytywna nauka przydać się może psom adoptowanym ze schroniska. Bardzo często zdarza się, że mają różnego rodzaju urazy, traumy i problemy z socjalizacją. W zależności od sytuacji pomogę Ci oswoić psa i wspólnie sprawimy, że dobrze się zaaklimatyzuje w nowym domu, a Wasza relacja stanie się mocniejsza. Nieraz zdarza się, że wystarczy kilka spotkań ze mną, a sytuacja z psiakiem zmienia się diametralnie. Mam też doświadczenie w pracy ze zwierzętami agresywnymi. Ze względu na to, że doskonale rozumiem, co jest przyczyną agresji, jestem w stanie pokazać alternatywny sposób zachowania. Wierzę, że nawet w trudnych przypadkach możliwy jest sukces. Zapraszam Ciebie i Twojego ukochanego psiego towarzysza do współpracy ze mną.