Kontakt | Pierwsza pomoc

Konsultacje z dojazdem do domu klienta na terenie Trójmiasta + 100 km lub online.

Nie zwlekaj z kontaktem! Jeśli masz pytania, wątpliwości lub chcesz się dowiedzieć więcej na temat prawidłowego wychowania psów. Śmiało zadzwoń lub napisz do nas. Problemy lubią się nasilać i niestety same się nie rozwiązują. Wspólnie ułożymy plan działania dostosowany do Twoich potrzeb i warunków!


Pierwszy kontakt

Tel +48 694 664 511

E -mail: ania.psiprzewodnik@gmail.com
Messenger: www.facebook.com/psiprzewodnik
Instagram: www.instagram.com/piespozytywnie/
TIK TOK: www.tiktok.com/@psiprzewodnik
YouTube: www.youtube.com/channel/UCkEwckyyZp6gzbtd6gvFqDwJak przebiega konsultacja?
-> Wywiad behawioralny – podczas, którego poznamy się lepiej i zbadamy Waszą sytuację. Wypytamy o problemy oraz o priorytety, które chcecie ustalić w szkoleniu. W przypadku szczeniaków omówimy również jakie działania warto wdrożyć, aby żyło się lepiej.
-> Analiza sytuacji – podczas konsultacji będziemy na bieżąco informować – jak wygląda Wasza sytuacja i gdzie prawdopodobnie leżą przyczyny problemów.
-> Zalecenia na maila – podczas konsultacji dowiesz się również jak działać, żeby problemy zaczęły ustępować oraz żeby zapobiegać narastaniu kolejnych. Po konsultacji wyślemy Tobie zalecenia z naszej rozmowy na maila, żeby nic Wam nie umknęło.
-> Startowe skrypty szkoleniowe na maila – dostaniesz od nas również na maila podstawowe informacje na start w postaci przygotowanych przez nas skryptów szkoleniowych w formacie PDF.
-> Plan działania – omówimy jak powinien wyglądać dalszy kontakt. Jeśli będziecie zainteresowani umówimy się na kolejną konsultację stacjonarną lub online.

Zadzwoń lub napisz, chętnie odpowiemy na Twoje pytania 🙂