Przedszkole i szkoła dla psów Gdańsk – szkolenie

Podejmując decyzję o przyjęciu pod swój dach psa, warto zastanowić się, jak go dobrze wychować. Szczególnie tyczy się to szczeniąt, które potrafią być wyjątkowo energiczne i aktywne. Jeśli poszukujesz dobrego i przyjaznego miejsca do wyszkolenia swojego zwierzaka w Gdańsku, jesteś w dobrym miejscu. Szkolenia odbywają się u klienta w domu, czyli tam, gdzie psiak będzie dorastał i uczył się nowych rzeczy.

Przedszkole dla psów Gdańsk

Dobre wychowanie to podstawa. Czasem nauczenie psa podstawowych zasad wspólnego życia może być trudne, szczególnie jeśli masz do czynienia z niezależną rasą. Naukę tych najbardziej podstawowych komend najlepiej przeprowadzić jak najszybciej. Z tego powodu proponuję Ci pomoc w wychowaniu Twojego czworonoga już od pierwszych tygodni życia. Treningi dostosowuję do wieku psa, więc nie musisz się obawiać o jego bezpieczeństwo. Nauka przebiegnie w życzliwej i przyjaznej atmosferze, która zachęci Twojego szczeniaka do rozwoju.

Szkolenie psów Gdańsk

Równie ważne jest odpowiednie wyszkolenie psa. Nie tylko dlatego, że wszyscy lubimy patrzeć na wykonywane przez niego sztuczki. Chodzi przede wszystkim o to, by chciał współpracować, gdy zajdzie taka potrzeba. Poprzez odpowiednio prowadzoną zabawę pies może nauczyć się wielu zasad albo np. komendy “puść” która jest bardzo przydatna w codziennym życiu. Często też będziesz korzystać z zawołania „do mnie”, które będzie nieocenionym wsparciem podczas spacerów bez smyczy na łonie natury. Oprócz tego dzięki szkoleniu możesz wzmocnić więź ze swoim zwierzęciem, poznać lepiej świat z psiej perspektywy i zrozumieć niektóre dość zaskakujące zachowania Twojego psiego towarzysza. Wspólny trening to wspaniała okazja do zawarcia jeszcze bliższej przyjaźni ze swoim ukochanym psem. Zrozumiesz jego potrzeby, które dotąd były poza Twoim postrzeganiem.

Szkoła dla psów Gdańsk

W mojej pracy stawiam na metody pozytywne: chwalenie zamiast karania, zachęcanie zamiast strofowania. Wierzę, że pies najchętniej uczy się w radosnej i przyjaznej atmosferze, co już wielokrotnie potwierdziłam na moich zajęciach. Kluczowe jest dla mnie zbudowanie odpowiedniej więzi ze zwierzęciem, nauka poprzez pozytywne skojarzenia i dostosowanie tempa nauki do Twojego psiaka. Najważniejsze, by szkolenie przebiegło spokojnie i w przyjemnej atmosferze. Wówczas przyniesie ono najlepsze rezultaty. Nigdy nie stosuję metod zawierających przemoc, bo wierzę, że to co dajemy psu on później oddaje zarówno nam jak i innym osobom/zwierzętom. Myślę, że dobra relacja z psem jest bardzo ważna, dlatego unikam technik, które mogą ją zaburzyć. Stawiam na przyjazne wychowanie, które przynosi świetne rezultaty zarówno dla Twojego psiego przyjaciela, jak i dla Ciebie.