Psi behawiorysta Gdańsk

Jeżeli jesteś właścicielem szczeniaka, młodego psa lub starszego czworonoga albo planujesz nim zostać w niedalekiej przyszłości, możesz skorzystać z moich profesjonalnych usług psiego behawiorysty w Gdańsku. Jako wykwalifikowany psi behawiorysta mogę pomóc Ci w prawidłowym wychowaniu i wyszkoleniu Twojego psiaka tak, aby Wasza wspólna relacja była oparta na zaufaniu, ale również na odpowiedzialności. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy ze zwierzętami, w tym także w szkoleniu oraz terapii szczeniąt i młodych psów. Prawidłowe kształcenie i szkolenie w oparciu o znajomość technik behawioralnych oraz regularne treningi to podstawa do zbudowania wartościowej więzi z psem. Dzięki temu nauczysz go właściwych zachowań w rozmaitych sytuacjach, z którymi będziecie spotykać się na co dzień.

Behawiorysta w Gdańsku – doświadczenie zawodowe

Ze zwierzętami pracuję od ponad 7 lat, natomiast z tematyką terapii z udziałem konia oraz psa związane były moje studia, po których szybko rozpoczęłam edukację i praktykę w zakresie szkolenia oraz behawioryzmu. Doświadczenie zawodowe zdobyłam prowadząc szkołę dla szczeniąt i młodych psów pod okiem specjalisty z 40-letnim stażem. Regularnie prowadzę konsultacje – do tej pory odbyło się ich ponad 200. Ponadto mam doświadczenie w prowadzeniu dogoterapii dla dzieci, a moja wiedza i umiejętności obejmują również tworzenie planów treningowych, odpowiednią pielęgnację, prowadzenie hotelu dla czworonogów oraz znajomość potrzeb poszczególnych ras. Sama jestem właścicielką Neli, która jest moją najwierniejszą towarzyszką i najpilniejszą uczennicą.

Psi behawiorysta – Gdańsk

Aby odpowiednio wytresować psa, bardzo ważne jest zrozumienie jego perspektywy oraz wypracowanie wyjątkowej więzi pomiędzy opiekunem a czworonogiem – zwierzę musi darzyć nas zaufaniem, abyśmy mogli nauczyć go posłuszeństwa i wyeliminować niepożądane zachowania. Nie wychowam psa za Ciebie, ale oferuję pełne wsparcie w szkoleniu. Jeśli Twój psi przyjaciel przejawia zachowania agresywne, nadpobudliwe, depresyjne, boi się, szczeka, brudzi w mieszkaniu, niszczy lub ucieka – to znak, że ma problem, a Tobie przyda się profesjonalna pomoc psiego behawiorysty.

Jeśli zależy Ci na fachowym, ale i przyjaznym podejściu – psi behawiorysta z pewnością jest dobrym wyborem. Zachęcam do skorzystania z oferty konsultacji behawioralnych w Gdańsku lub on-line oraz do indywidualnych treningów z zakresu wychowania psa – korzystam jedynie z pozytywnych metod wzmacniania zachowań opartych na nagradzaniu i motywacji. Każdy plan treningowy dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojego psiego towarzysza.